Altıntepe Temizlik Şirketi

Altıntepe Temizlik Şirketi

ACR Altıntepe Temizlik Şirketi 
ACR temizlik şirketi olarak 2013 ten bu yana istanbulda aktif halde çalişmaktayiz. İşinde uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz çalişanlarimizin hepsi güvenilir olup siz müşterilerimizin talebine göre seçmekteyiz. en çok dikkat ettiğimiz unsurlardan bir tanesi müşteri yorumudur. Eğer bir personel hakkinda bir kaç daireden şikayet geliyorsa kesinlikle o personel ile yollarımızı ayırıyoruz.

Şirket olarak müşteri memnuniyeti en temel kurallarimizdandir çünkü ücret karşiliği hizmet veriyoruz ve bu ücretin karşiliğinda daire sahibini kesinlikle memnun etmeliyiz mantiği ile çalişmaktayiz asla müşterilerimizi tek seferlik düşünmeyiz ayni dairede veya o dairenin çevresind ailesine nekadar çok kitleye ulaşirsak okadar başarili olduğumuzu hissediyoruz. Altıntepe temizlik şirketi şöyle düşünmek gererse bugün ayşe hanimin dairesini temizledik 2 gün sonra ayşe hanim bizleri birde kiz kardeşinin dairesi için ariyor ise demekki başarmişizdir.

Bir diğer önemi ise bizler gün içinde dairelerde olamiyoruz personelin çaliştiği dairede müşteriye karşi davraniş üslubu temizlik esnasinda iyi yada kötü olarak yaptiği hatalar bu gibi durumlari bizler müşterilerimizden aldiğimiz yorumlar sayesinde öğrenmekteyiz. oyüzden bizim müşterilerimizden ricamiz olumşu veya olumsun dairenizde çalişan personelimiz hakkinda yorum yapmanizdir. kimi müşterilerimizden bazen şöyle bir durum oluyor aman ekmeğinden olmasin aman sebeb olmiyim işinden olmasin gibi tutum sergiliyorlar.

Biz bu durum karşisinda müşterilerimize söylemek istediğimiz şey şu bizler kurumsal bir şirketiz bünyemizde çalişan çok sayida personel var bu tür davranişlar bizlere müşteri kaybettiriyor. Yani anlaycağiniz 1 kişinin hatasini 10 kişi çekiyor. sizlere şimdiden anlayişinizdan dolayi çok teşekkür ederiz. bir diğer önemli konulardan bir tanesi ise firmamizin çalişma saatleri sabah saat 9.00 'da temizlik personelimiz dairenizde olmuş oluyor. Temizliğe başladiktan sonra belli bir saat üzerinden değil dairenizin bitimine kadar çaliştiriyoruz ortalama konuşucak olursak 2+1 iki oda bir salon dairede saat 5 ila 6 arasi 3+1 daireden bahsedicek olursak sabah 9 akşam 6 ila 7 arasi bitmiş oluyor. aksi bir durumla karşilaşirsak bunu müşterimize yansitmadan çalişma saatini uzatip daireyi teslim ediyoruz.

Bazı Altıntepe temizlik şirketi firmalari saatlik hesaplar yapıyor ve bize bu durum biraz tuhaf geliyor açikçasi sabah 9 akşam 5 anlaşiyorlar daire sahipleri ile birde altina dip not çekiliyir eğer daireniz akşam 5 e kadar yetişmezse saat başi 25 tl yaziyoruz efendim bizler firma olarak böyle bir hizmete karşiyiz tamam ozaman çalişan personel işini ağirdan alsin daire 7 ye kadar uzasin ev sabine extra olarakda 50tl daha fatura çiksin güzel işmiş. kisacasi bizler firma olarak başta verdiğimiz fiyatin arkadinda durup aksi bir durumla karşilaşirsak bunu kesinlikle ev sahibine yansitmamaktayiz.

Eğer personel sabah daireye başlamadan önce bizler o daireyi kontrol edip evet yapariz problem yok demiş isek iş bitmiştir zarar dahi etsek fiyat değişmez bunuda sizlere belirtmek istedim çünkü önemli bir ayrinti. genel temizlik temizlik dairesinde yapılacak işler bizler aldiğimiz temizlik işlerinde işe başlamadan önce bütün ayrintilarini müşterimiz ile paylaşmaktayiz.

Ayni şekilde daire sahiplerimizin özellikle belirtmek isteği bir yer varsa bunlarin hepsinin notlarini alip personellerimize işe başlamadan önce söylemekteyiz. bizlerin yapmiş olduğu genel temizlikten kisaca bahsetmek istiyorum. evinizin komple camlari ve pimapenleri temizleniyor eğer dairenizde panjur varsa bunu mutlaka bizlere belirtmeniz gerekiyor. yerler temizleniyor ev sahibinin isteğine gÖre ister bez ile ister vilada yardimi ile yapılıyor.

Komple dairenizin mobilya tozlari aliniyor bu toz alma işlemi dolap kapaklari üstleri ve altlarini kapsiyor dolap vitrin içlerine girmiyoruz. dairenizin kapilari siliniyor eğer yaptirmak isterseniz salon koltuk takimi siliniyor halilar kaldirilip altlari siliniyor. avizelerinizin tozlari aliniyor. mutfaka geçersek mutfak dolaplari komple siliniyor beyaz eşyalarinizin arkalari çekilip siliniyor eğer mutfağinizda fayans var ise mutfak fayanslari siliniyor. mutfak dolaplarinin içleri silinmiyor. Ev Temizliğinde banyonuzun fayanslari lavabolariniz duşa kapininiz siliniyor. balkon veya terasiniz var ise onlardan yikanip siliniyor tüm bu saydiğimiz hizmetler Ofis genel temizliğimizin içinde olan hizmetlerdendir.

Detaylı Ev temizlik detayli temizliklerde firma olarak dairelerde 2 kişi çaliştirmaktayiz eğerki daireniz 3+1 üç oda bir salon daire ise kesinlikle 2 personellik hizmetimizi sunmaktayiz detayli temizlik ile genel temizlik arasindaki fark ise nelerdir sorusuna karşilik kisaca deyayli temizlkte yapılan hizmetlerdende bahsedim genel temizlikte yapmadiğimiz dolaplarinizin içleri yapılır. Ütü isteğiniz olursa ütü hizmetiniz verilir duvar sildirmek isterseniz dairenizin duvarlari silinir.

Bu 2 hizmette firmazda mevcuttur sizler hangisini isterseniz o hizmeti seçebiliyorsunuz. temizlik malzemeleri ve ekipmanlar müşterilerimiz genelde temizlik hizmeti istedikleri zaman bizlerden malzeme talep etmektedir malzemeli temizlik hizmeti nasil olur. boş bir daire düşünelim ve bu daire için temizlik personeli taşebinde bulunuyorsunuz temizlikte neler kullanilir detarjan temizlik bezleri su kovalari banyo için ayri yer için ve mutfak için ayri olmak şarti ile yer için kullanilan bir su kovasini kesinlikle mutfak veya toz almak için kullanmamaktayiz biizde bütün kovalarin rengi farklıdır ve hepsi rengine göre ayrılmıştır firma olarak bu konuya çok dikkat etmekteyiz.

Boş daire temizliğinde kullanilicak bezlerde ayni şekilde renklerine göre ayriliyor toz alma bezi cam bezi ve yer bezi olarak bezlerin hijyeni için gerekli inceliği firma olarak göstermekteyiz kesinlikle bir daire kullanilan bir bezi başka dairelerde kullanmamaktayiz. detarjan konusunda firmamiz cif markasi ile anlaşmali olup tüm malzemelerimi cif marka olarak kullanmaktayiz yerler için cifin yüzey temizleyicisi lavabolar için cif krem mutfak için cif yağ sökücü sipreyi banyo için cif banyo sipreyi kullanmaktayiz. Ofis Temizlik Şirketi malzemeli hizmet verdiğimiz dairelerde elektirik süpürgesinide biz temin etmekteyiz su hazneli süpürgelerimiz. merdiven firça tel sünger gibi geri kalan tüm temizlik için gerekli olan malzemeleri bizler tarafindan karşılanmaktadır.

Firma olarak amaç ve hedefimiz en iyi ve en kaliteli hizmet vermektir. Ulaşım kolayliği bazi firmalar gibi personelin eline bir kağit parçasina yazilmiş adres ve numara verip temizlik hizmeti vericeğimiz dairelere göndermiyoruz. tam tersini kendi servis araçlarimiz ile personellerimizin çalişacaği adresleri personellerin potensiyeline göre ayrip kendi sersimiz ile dairelere gönderiyoruz ve akşam iş bitimindede kendimiz ayni şekikde dairelerden geri aliyoruz. burdaki fark ne oluyor bizler için daha maliyetli oluyor evet ama müşterilerimiz için büyük ayricalik olmuş oluyor çünkü kendimiz işin içinde olduğumuz için takibinide kendimiz yapıyoruz müşterilerimizin acaba yarin personel gelirmi gelmezmi endişesi ortadan kalkıyor.

Çünkü karşilarinda muhattap alabilcekleri biri var şirketin farkida burda ortaya çikiyor. artik günimüzde teknolojinin ilerlemesi bizlere ayri bir kolaylik sahliyor rezervasyon aldiğimiz dairelerin sokak ismi veya cadde ismini alarak biçulunduğu bölgeyi öğrenip navigasyon yardimi ile çok rahat bulur personelimizi çalişicaği daireye teslim ediyoruz.

Çok duyuyoruz müşterilerimizden bizlere gelicek temizlik personeline 1 saat yol tarif ettiklerini bizim farkimizda burda ortaya çikiyor. ulaşim kolayliği ödeme yöntemi bizlerin çalişma sisteminde kesinlikle işi bitirmeden daire veya işyeri sahibinden para talep etmek yoktur. bizler rezarvasyon aldiğimiz gün içinde belitilen saatte personeli çalişicaği daireye birakip akşam iş bitiminde daire sahibi ile görüştükten sonra ister elden nakit olar ister banka hesabina havale olarak ödememizi almaktayiz.

Müşterilerimize tamamen güven üzerine bir çalişma sistemimiz olduğunu bu şekilde kanitlamiş oluyoruz. darinin temizliği birtmeden ne bir kapora nede temizlik ücreti istememekteyiz. inşaat sonrasi temizlik inşaat sonrasi temizliği gerçekten çok özen istiyen ve tecrübe istiyen bir temizlik hizmetidir inşaat sonrasi yaapmak için sadece temizlik yapmiş olmak yeterli değildir kesinlike daha öncesinden alişildik olmasi gerekmektedir.

Normal ev temizliğinden farlıdır çünki evde bulunan yoğun toz inşaat kalintilati ilaçlamalar gibi daire zeminde ve camlarinda bunlara sikça karşilaşiyoruz bizler bu tür durumlarda inşaat sonrasi yapılacak temizliklerde çok fazla temizlik bezi gönderiyoruzki çalişan temizlik personelimiz sikça bez değiştirsin yerden aldığı tozu ilacı başka bir yere bulaştırmamaı için ve bir başka çalışmamız inşaat sonrası daire temizliği ve iş yerlerinde çalıştıracağımız personellerimizi mutlaka en çok bu alanda tecrübe edinmiş personelimizi seçmekteyiz ki en iyi hizmeti verelim.

Altıntepe Temizlik Şirketi, Altıntepe Ev Temizliği, Altıntepe İnşaat Sonrası Temizlik, Altıntepe Ofis Temizliği, Altıntepe Boş Daire Temizliği, Altıntepe Merdiven Temizliği, Altıntepe Villa Temizliği, Altıntepe Boya Badana

Bize ulaşarak sizlerde sağlıklı ve temiz bir ortam
için teklif alabilirsiniz.

TEKLİF İSTE