Günlük Ev Temizliği

Günlük Ev Temizliği

Günlük Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetleri kapsamı

Dikkat: Aşağıdaki liste 2 kişi malzemeli ev temizliği için oluşturulmuştur. Evinizi pırıl pırıl yapacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Alt bölümden temizlik aşamalarımızı inceleyebilirsiniz. Bu arada evde temizlik bir egzersiz niteliğindedir.

Evde egzersiz için sizde kendi temizliğinizi zamanınız elveriyorsa kendiniz sağlığınız ve spor için yapabilirsiniz.İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında Ev temizlik fiyatları piyasa standartlarına göre oldukça makul ücretlerde olup, tüm çalışanlarımız profesyonel olarak ACR Temizlik tarafından eğitimlidir.Şirketimiz piyasada temizlikçi kadın olarak adlandırdığımız işçileri gerekli iş güvenliği ve mesleki eğitimleri vererek firmamız bünyesinde daha profesyonel hizmet vermelerini sağlamaktadır.

Daire temizliği hizmetinde çalışan temizlikçi kadınların çalışma saatleri sabah işbaşı 09:00 ile akşam iş çıkışı paydos saati 17:30’dur.

Resmi çalışma saati olan günlük ortalama 7,5 saat çalışan personellerimiz istirahat saatleri öğlen yemeği ve dinlenme molası dâhil 1 Saat istirahat kullanabileceklerdir.Çalışma saatleri içinde temizlenmesi gereken sizin yönlendirdiğiniz alanları temizlemekle mükelleftirler.

1. Ev temizliği Aşaması:Evinize girmeden önce hazırladığımız güvenlik onay formu imzalatılır.

2. Ev temizliği Aşaması:Ev temizliğine gelen personellerimiz içeri girerken ayakkabılarını çıkarıp poşetlerle daha sonra evde giyilmek üzere yanlarında getirdikleri iş terliklerini giyerler.Müşteri ile birlikte ev gezilerek yapılacak temizlik işlemiyle ilgili bilgi alınır.Varsa özel talepler not alınır.Personellerimiz müşterimizin göstermiş olduğu alanda temizlik işlemi için malzemeleri hazırlarlar.

3. Ev temizliği Aşaması:Cam temizliği;Bay temizlik personeli cam temizlik malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içerden ve dışardan denizlikler dâhil silinir.

Cam temizliği yapılırken mutlaka emniyet kemeri takılı olacaktır.

Mutfak temizliği;Bayan temizlik personelimiz eldivenlerini ve bonesini takıp müşterimizin isteğine göre domestos ve yağ sökücü ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, fayansları, mutfak tezgâhını ve mutfak kapısını siler. Bu arada unutmadan mutfak lavabo bataryasında oluşan kireç kalıntılarını temizleyerek ilk alındığı hale getirir.

( aşırı yıpranmış ve korozyona uğramış bataryalar eski haline gelmeyeceğini hepimiz zaten biliyoruz. ) Mutfak temizliği bitince eldivenlerini değiştirir.

Banyo temizliği;Bayan temizlik personelimiz banyo temizliği için kullandığımız malzemeleri yanına alarak banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular.

Küvet temizliğini yağ sökücü diye adlandırdığımız alkali temizlik ürünü ile ovar durular daha sonra domestos ile tekrar ovarak durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kalıntılarını da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur.Eldivenlerini değiştirir.

Ev genel toz alımı ve zemin temizliği;Cam temizliğini bitiren bay personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve çalışma masaları dolap üstleri, dolap kapakları silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan aydınlatmaları tozu alınır.

Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizlik mopu ile kenar köşe silinir.

Koltuk ve halı temizliği;Bizde koltuk ve halı temizliği için ekstra ücret ödemezsiniz.Ev temizliğine geldiğimizde 1 takım koltuk ve 5 metrekare halınızı ücretsiz temizliyoruz.Ütü yapılması;Gelen temizlik personellerimiz kesinlikle ütü yapmamaktadır.Duvar silimi;

Ev temizliği için gelen temizlik görevlilerimiz. Müşterimizin isteğine göre koltuk ve halı temizliği yerine en fazla 1 odanın duvarlarını silmektedir.

Ev temizliği istanbul, ev temizlik hizmetleri, anadolu yakası ev temizliği, avrupa yakası ev temizliği, ev temizliği için bayan, ev temizliği fiyatları, ev temizliği şirketi, ev temizliği nasıl yapılır, ev temizliği ataşehir, ev temizliği etiler, ev temizliği maltepe, dragos temizlik şirketi, dragos ev temizliği, idealtepe ev temizliği

Bize ulaşarak sizlerde sağlıklı ve temiz bir ortam
için teklif alabilirsiniz.

TEKLİF İSTE