Acr Temizlik Şirketi Hakkında

2013'den bu yana Anadolu Yakasında hizmet vermekteyiz.

Çalışan tüm personellerimiz yerli ve güvenilirdir. İstanbul Temizlik Firmaları arasında kalite ve güven anlayışıyla öne çıkan firmamız, temizlik malzemeleri dahil olacak şekilde hizmet vermekte ve siz hiçbir şeye karışmadan dairenizi kullanıma hazır halde teslim etmektedir.

Profesyonel koltuk yıkama hizmetimizde ve ev temizliği yanında %30'lara varan indirimlerle hizmet alabilirsiniz. Acr temizlik şirketi olarak Bütün ekipmanlar ve bütün temizlik malzemeleri dahil İstanbul Anadolu yakası genelinde hizmet vermektedir. Malzemeler konusunda hiçbir şeye karışmanıza gerek kalmadan ve verilen fiyatın dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır bir şekilde eviniz teslim edilmektedir. Kullandığımız temizlik ürünlerinin hepsi firmamız tarafından anlaşması olan CİF MARKADIR.. gönül rahatlığıyla dairenizde kullanabilirsiniz kullanabilirsiniz. Bazı firmalar gibi markası bile belli olmayan boş şişeler getirmiyoruz hizmetimizi en üst sevide yapmaya çalışmaktayız.

Diğer sosyal medya hesaplarımızdan yapılan işlemleri daha önce yaptığımız işler gibi birçok görsel ve videolarımıza ulaşabilirsiniz. Facebook-profesyonel ev temizliği, Instgram ACRTEMİZLİK temizlik hizmetleri almak istediğinizde evinizi veya ofisinizi bir başkasına teslim etmenin kolay olmadığının bilincindeyiz.  Acaba güvenilirmi acaba kim gelicek gibi sorularınızın cevapları da bizde. Bizlere telefon numaralarımızdan günün 16 saati ulaşbilirsiniz.Bunun için ACR Temizlik Şirketi danışma merkezinden önceki müşterilerimizin referanslarını talep edebilirsiniz.
KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR.

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimize daima kaliteli ve güvenilir hizmet vermek firmamızın misyonudur.

Vizyonumuz

Sağlıklı bir yaşam için temizliğe ve temizlik malzemelerine önem vermekteyiz sizlere en kaliteli markalar ile ulaşacağız.

Bize ulaşarak sizlerde sağlıklı ve temiz bir ortam
için teklif alabilirsiniz.

TEKLİF İSTE