Boya Badana Tadilat İşleri

Boya Badana Tadilat İşleri

Boya Badana Tadilat İşleri

ACR tadilat temizlik şirketi olarak 2013 ten bu yana bir çok dairede ve işyerlerinde boya badana hizmeti vermekteyiz. önceliklerimiz müşteri memnuniyeti ve temiz işçiliktir.

Hayalinizdeki evi sizlere sunarken dairenizi inşaat dairesine çevirmiyoruz titiz bir çalişmadan sonra işinde uzman olan temizlik ekibimiz siz değerli müşterilerimize dairenizi ilk günden daha temiz bir şekilde teslim ediyoruz. Firma olarak daha iyi hizmet vermek için boya badana öncesi ücretsiz dairenize keşife geliyoruz ve birçok markanin olduğu kataloglarimiz ile sizlere en uygun boya rengini bulmanizda yardimci oluyoruz.

Bir işi yaparken dikkat ettiğimiz şeylerden bir tanesi boya yapilacak duvarin daha öncesinden ne tip bir boya kullanildiğini tespit etmektir. silikon subazli , pilastik su bazli , saten tiner bazli bu 3 çeşit boya evlerimizde sikça bulanan boyalardandandir 3 ünün özelliğide ayridir. pilastik su bazli boyanin üstüne silikon su bazli boya kullanilir ama daha öncesinden silikon su bazli boya yapilmiş bir duvara pilastik boya süremezsiniz sürsenizde boya kendini göstermez iz yapar .

Duvardaki boyayi tespit ettikten sonra bir çok markanin bulunduğu katalog renk seçeneklerimizden ev sahibine eve en çok yakişacak renkler önerilir. Rengimizi seçtikten sonra koyudan açik bir renge geçiş yapilicaksa eğer muhakak renk geçiş astari kullanilmali geçiş astarindan sonra eğer iyi bir boya kullaniliyorsa ki firma olarak ucuz boya kesinlikle kullanmayiz 2 kat boya sürerek müşterilerimize hayalindeki evi sunmaktayiz. tavan boyasinda dikkat ettiğimi unsurlar öncelikle kullanicağiniz rulo muhakak tavan rulosu olmalidir.

Tavanda dikkat etmeniz gereken unsurlar kiraci iseniz ve daha önce ne tip bir boya vurulduğunu bilmiyorsaniz dairenizde boya yapicak firma yetkilisi veya boya ustasina hatirlatmada bulunup tavani kontrol etmesini sahlayin. Günümüzde tavan daha rahat boyansin veya daha beyaz dursun diye tavanlardada duvar boyasi kullanilmaktadir. eğer plastik beyaz boya ile boyanmiş bir tavani boyamayi düşünüyorsaniz plastik boya ile devam etmeniz gerekmektedir.

Tavan boyası sürerseniz kesinlikle boya izi kalacaktı. Diğer hatırlatmalarımız ise rulomuzu hep dikey olarak kullanmanızdır. ACR boya badana tadilat ve temizlik şirketi.

Boya Badana Tadilat İşleri, Boya Badana Tadilat şirketi, Boya Badana fiyatları, tadilat fiyatları, tadilat şirketi

Bize ulaşarak sizlerde sağlıklı ve temiz bir ortam
için teklif alabilirsiniz.

TEKLİF İSTE